Książki,
przy których pracowałam

Anna S. Cichosz

Marta Choińska

Sutsui Silleber

Maddie Pawłowska

Alicja Bezdziel

Antologia dla Ukrainy

Antologia współczesnego fantasy

Monika Sygo

Nightfall

Penelope Douglas

Penelope Douglas

Daveniss


Jeśli chcesz zapoznać się z moimi recenzjami,
zajrzyj na bloga.

Jestem zadowolona z naszej współpracy, jako autorka czułam się komfortowo. Cieszę się, że mój tekst został sprawdzony przez wyćwiczone oko i oczyszczony z mankamentów, których często nie byłam świadoma. Twoja rzetelność bardzo mi pomogła i myślę, że takie doświadczenie jest szczególnie cenne dla początkującej autorki, jaką jestem. Na dodatek muszę pochwalić Twoje tempo - spodziewałam się, że będę czekać dłużej na korektę i odpowiedzi do niej, a tu niespodzianka 😀 Bardzo cenię również nasz kontakt, który odbywał się w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej pracy i nauce. Cierpliwie odpowiadałaś na wszystkie pytania i pytałaś mnie o zdanie, proponując różne rozwiązania, co jest szczególnie ważne.

Alicja P.

Jako korektor nigdy nas nie zawiodła. Pomogła wielu z naszych pisarzy wybić się ze swoimi powieściami, a pracę wykonuje zawsze w terminie. Jej seria w naszym Spartańskim Dwutygodniku porwała wielu czytelników. Jeśli moglibyśmy wskazać autorytet dla członków organizacji WSparcie, bez wahania wskazalibyśmy Alicję.

WSparcie

Redaktor tak dobry, że nawet mój Akawara ją lubi. Zawsze po feedbacku taki weselszy się wydaje...

Sutsui Silleber

Alicja od kilku już lat recenzuje moje książki. Jest osobą rzetelną i przede wszystkim bardzo skrupulatnie podchodzącą do terminów. Także uwagi, które w ramach recenzji czy lektury moich tekstów przekazuje są niezmiernie cenne i znaczące, wywierając wpływ na redakcję odautorską czy korektę​.

Jarosław Klonowski

Alicja okazała mi wielką pomoc w redakcji i korekcie, a także napisała przepiękną recenzję. Serdecznie dziękuję za cenne uwagi. 🙂 Oprócz bardzo profesjonalnej pomocy i ogromnego zaangażowania, doceniam wspaniały kontakt, który udało nam się nawiązać.

Marta Choińska

Dotychczas nikt nie powiedział o tej książce czegoś co mógłbym uznać za bardziej cenne. Dziękuję za recenzję.

Alan Smithee

Bardzo szczegółowa recenzja. I mega pomocna. Współpraca z Tobą to prawdziwa przyjemność i chętnie będę ją kontynuowała.​

Anna Strzelczyk-Cichosz